WARSZTATY KREATYWNOŚCI

Podczas ferii uczniowie klas drugich gimnazjalnych wstawali bladym świtem – zajęcia rozpoczynały się o godzinie 10:00 😉 – aby przybyć na WARSZTATY KREATYWNOŚCI. Uczestnikami byli chętni młodzi ludzie, którzy zaufali prowadzącej i podjęli pięciodniowe wyzwanie. Motywowała ich ciekawość, chęć poznania nowego, spotkanie z sympatycznymi ludźmi w pozytywnej atmosferze i pretekst do wczesnego „wygrzebania” się z ciepłej pościeli.

Ćwiczyliśmy giętkość, płynność i oryginalność myślenia oraz elaborację. Podejmowaliśmy próby rozwiązywania wielu problemów nowo poznanymi heurystykami – z różnym skutkiem, zawsze z sukcesem. Puszczaliśmy wodze fantazji, dmuchaliśmy w balony, przewracaliśmy kubki, dyskutowaliśmy, zadawaliśmy pytania nie zawsze szukając odpowiedzi. Wieszaliśmy, cięliśmy, rzucaliśmy, składaliśmy, wybieraliśmy, współpracowaliśmy. Z ogromnym zadowoleniem, satysfakcją i poczuciem dobrze zainwestowanego czasu rozstaliśmy się w piątek, nie żegnając się jednak. Czekamy na sprzyjające naszym pomysłom osoby, dogodne warunki i wiatr w plecy. Wszyscy zgodnie polecamy te warsztaty 😉

Warsztaty kreatywności prowadziła Ewa Lamberska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9 w ramach Akademii Talentów i Uzdolnień.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

.uk-slideshow .uk-button