QUIZ RODZINKO, CO WIESZ O WROCŁAWSKICH PARKACH?

Zagraj w międzypokoleniowy rodzinno-sąsiedzki quiz

Quizy rodzinno-sąsiedzkie to cykl spotkań online z mieszkańcami Wrocławia i aglomeracji, które odbywają się w czasie rzeczywistym na platformie e-learningowej. Jest to najnowsza propozycja Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, które podczas kwarantanny uruchomiło szereg działań na rzecz mieszkańców Wrocławia. Działania, których celem jest wsparcie seniorów, nauczycieli, rodzin i rodziców przeniosły się w czasach pandemii do Internetu.

W grze Quizy mogą wziąć udział wszystkie osoby, które chcą spędzić miło czas z rodziną, sąsiadami, znajomymi. Jedynym warunkiem jest to, aby w jednej drużynie znajdowali się przedstawiciele dwóch pokoleń, np. dzieci-dziadkowie lub dzieci-rodzice, dzieci-rodzice-sąsiedzi, dzieci-rodzice-dziadkowie. Drużyny powinny być minimum dwuosobowe.

Przewidujemy nagrody dla najlepszych zespołów. Każdej drużynie, która się zakwalifikuje do gry, organizatorzy prześlą szczegółowe informacje i pomogą włączyć się do zabawy. Gra trwa około 1 godziny. Quizy to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim umiejętność pracy w zespole z różnych obszarów. Wprowadzamy też ducha rywalizacji między zespołami, biorącymi udział w zabawie.

Quiz międzypokoleniowy Rodzinko, co wiesz o wrocławskich parkach? Kolejnym tematem quizu  będzie wiedza dzieci i rodziców na temat miejsca, w którym mieszkamy, spacerujemy i odpoczywamy, czyli o Wrocławiu dla miłośników z Wrocławia, a także z Aglomeracji Wrocławskiej ale tym razem wiedzy o wrocławskich parkach. Możecie sprawdzić stan swojej wiedzy na temat  historii parków we Wrocławiu doskonale bawiąc się w miłym towarzystwie rodzinnym. Jako zespół sprawdźcie, jak dobrze znacie wrocławskie parki. Może dowiesz się czegoś nowego i odkryjesz park na nowo? Gra Quizy rodzinne to wyzwanie dla wszystkich miłośników Wrocławia a także aglomeracji. Wystarczy chęć zgłosić swój zespół poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej link.

Dołącz do gry! Zgłoś udział waszej rodzinki wypełniając Formularz TUTAJ

Termin: 15 kwietnia 2021, godz. 18:30, bezpłatne

Prowadzące: dr historii UWr, autorka książek, Joanna Hytrek-Hryciuk, Bogumiła Katkowska, WCRS

Narzędzia: komputer z kamerką, słuchawki; dodatkowo – wskazany telefon komórkowy (łatwiej i wygodniej odpowiadać na pytania, które widzicie w kompuerze).

Platforma ZOOM, zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox.

Wydarzenie na Facebooku: WCRS, Wrocławskiej Koncepcji Edukacyjnej

Organizatorem Quizów międzypokoleniowych jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zespół Wrocławskiej Koncepcji Edukacyjnej

(71) 77 24 944 lub (71) 77 24 903

www.wke.wcrs.wroclaw.pl

Zapoznaj się z regulamin-quizy-rodzinne-online

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content