Idea
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza dzieci i młodzież, dla której język polski nie jest językiem ojczystym na cykl sześciu bezpłatnych spotkań adaptacyjno-językowych, które poprowadzi nauczyciel języka polskiego. Będzie to dobra okazja do poznania języka polskiego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z rówieśnikami w języku polskim, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie. Każde ze spotkań poświęcone będzie innemu zagadnieniu.
Dla kogo
Zapraszamy młodzież ZE ZNAJOMOŚCIĄ PODSTAW JĘZYKA. Każda osoba może uczestniczyć w zajęciach tylko jednej grupy. Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.
Miejsce spotkań
Zajęcia będą odbywały się w Przejściu Dialogu przy ul. Świdnickiej 19, 50-438 Wrocław.
Terminy spotkań
Terminy nowych spotkań będą ustalone po zebraniu się grupy.
Tłumaczenie na język ukraiński
Вроцлавський центр соціального розвитку (WCRS) запрошує молодь, для якої польська мова не є рідною, на цикл шести безкоштовних адаптаційно-мовних зустрічей, що проводитимуться вчителем польської мови. Це стане чудовою нагодою для ознайомлення з польською мовою. Запрошуємо усіх, хто хотів би поспілкуватися з однолітками польською мовою, завести нові знайомства і побудувати нові дружні відносини. Кожна зі зустрічей буде присвячена іншій тематиці.
Запрошуємо молодь, що вже знає на базовому початковому рівні польську мову. Кожна особа може брати участь у заняттях лише однієї з груп. Кількість місць обмежена – береться під увагу черговість зголошень (заповнення реєстраційних анкет на відповідних Гугл-формулярах).
Заняття проходитимуть у Przejście Dialogu за адресою ul. Świdnicka 19, 50-438 Wrocław.
ДАТИ ЗУСТРІЧЕЙ
Дати нових зустрічей будуть визначені після зборів групи