SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje studia humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach. Szkoła została założona w 1996 roku przez byłych profesorów Instytutu Psychologii PAN: prof. dr hab. Andrzeja Eliasza, prof. dr hab. Zbigniewa Pietrasińskiego i prof. dr hab. Janusza Reykowskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem edukacyjnym Uniwersytet SWPS dla młodzieży. Projekt jest akcją towarzyszącą III edycji Kursu Matura i jest szansą na stacjonarne spotkanie w Państwa szkole z Przemkiem Staroniem – psychologiem, nauczycielem roku 2018, autorem serii książek „Szkoła bohaterek i bohaterów”, współtwórcą kursu Matura – oraz otrzymanie rocznego bezpłatnego dostępu do aplikacji RESQEL – innowacyjnego systemu wspierającego szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej.

W ramach projektu Uniwersytet SWPS dla młodzieży uczniowie oraz nauczyciele mogą zgłaszać swoje placówki do udziału w głosowaniu. Szkoła, która zbierze najwięcej głosów, ma szansę na stacjonarne spotkanie z Przemkiem Staroniem oraz otrzymanie rocznego bezpłatnego dostępu do aplikacji RESQEL.

Zasady_uczestnictwa_w_projekcie_dla_szkol_-_kurs_Matura_2023_Uniwersytet_SWPS

Strona projektu: https://swps.pl/matura/wygraj

Kurs Matura 2023 – to cykl bezpłatnych spotkań online, podczas których specjaliści z naszej uczelni wspólnie z uczniami przechodzą przez wszystkie etapy przygotowania do matury. Więcej informacji na temat kursu: https://swps.pl/matura

Kto może głosować na Państwa szkołę? Na zgłoszone do projektu szkoły mogą głosować uczestnicy Kursu Matura 2023.

W załączniku przesyłamy również szczegółowe zasady uczestnictwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani zgłoszeniem szkoły do udziału w projekcie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza: https://web.swps.pl/matura/wygraj#formularz2

Na zgłoszenia szkół czekamy do 31 października 2022 r.

 

Więcej informacji: https://www.swps.pl

Uniwersytet SWPS  Filia we Wrocławiu

Ostrowskiego 30b

53-238 Wrocław